راهی که پیش روی عکاسی سهام است هرجای دیگر است

همه افراد با انجمن بازاریابی دیجیتال موافقت می کنند بدانند که مطالب محتوای یک وب سایت نقش اساسی در تغییر بازدیدکنندگان به یک شخص دارد. برخی از آنها غفلت می کنند ، بسیاری از مطالب را می توان مانند موارد دیگر در اینترنت نادیده گرفت ، یا می تواند مانند آتش با وب گسترش یابد. چه مقدار از تلاش خود را برای انجام این کار تعیین می کنید ، تا بتوانید در مورد هر یک از نتایج تصمیم بگیرید.

عقد آژانس های Royalty Free با آنها آسان تر است اما به عنوان یک چالش نیز دارای قرارداد هستند. من با دوستانم در ارتباط هستم که برای تصاویر RF با گتی قرارداد بسته شده است اما برای تصاویر RM نه. توجیه این عجیب و سخت را کشف کنید ، اما در واقع همان چیزی است که بسیار مناسب است. بازده هر تصویر در پیشنهادات Royalty Free در حال کاهش است. با توجه به آنچه که باید در عرضه تصاویر خوب مشاهده شود ، شرکت ها همچنین به دنبال کیفیت و “طراوت” در کار عکاسان بالقوه جدید هستند.

فقط تخفیف بخواهید. بعضی اوقات این کار ساده مانند انتخاب داخل تلفن آژانس دیجیتال مارکتینگ  و درخواست تخفیف است. شخصی با یک نماینده خدمات مشتری موافقت کرده است که مشتاقانه کسب و کار شما را بدست آورده است ، 5-10٪ تخفیف برای شخص ایجاد نمی کند.

همانطور که به نظر می رسد ، بیشترین تلاش برای انجام یک کمپین بازاریابی در اینترنت از برخی اوقات است. با تمام این واقعیت ، من می دانستم که من برای چه کسانی هستم که می خواهم ایجاد کنم که من هر وقت کار بزرگی در این حوزه انجام دادم ، یک آژانس بازاریابی دیجیتال استخدام کردم. استخدام نکردن تیمی مانند این فقط مغرور بودن است و چیزی که من در فرصت خود اجازه آن را می دهم نیست.

نام تجاری شما در هر تعامل با استفاده از دنیای خارج خاص شرکت است و کارگران با آن کاملاً چیزهای کوچک تعامل می کنند. از طریق تلفن ، در تماس های فروش ، در مجالس شبانه روزی و شبکه ، یا شاید تنظیمات غیررسمی ، باید کارگران خود را آموزش دهید تا نمایندگی شرکت خود را به روشی منطبق با مدیر مارک تجاری اینستاگرام خود نشان دهند. با این کار می توان سفیران نام تجاری آراسته را که در آنجا حضور دارند ، تضمین کرد.

بسیار مهم است که شما این افراد را که مدیریت آکون شما را دارند متصل کنید. بهترین نتایج ایجاد چند همکاری با وب شما تولید تبلیغات تبلیغاتی.

گذشته از همه اینها ، همه شما افرادی هستید که محصولات را به سرعت می فروشید (یا توصیه می کنید). به شبکه خصوصی دوستان و آشنایان به افرادی که به آنها اعتقاد دارند.

هر کاری که می کنیم فرصتی برای بلوغ شخصی است. همانطور که در ادغام فعالیتهای کوچک خود با افراد و اولویت ارزشهای خود برای آن دوره زمانی که قرار دارید بهتر می شوید ، بنابراین خود را درحال کار در کسب و کار خود در سطح جدید قابل توجهی از اثربخشی و سودآوری کشف کنید.